Vážení přátelé, přeci jen tu máme ještě jednu změnu na soupisce nadcházejícího třináctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice. Řady severočeských Wictims žel náhled opustil bubeník a dokud se nenajde nový, kapela není schopna hrát naživo. Místo deathcoru se tak vypravíme do akustických vod, jelikož na MGCDF tak nově zavítá se svou sólovou tvorbou:

Vážení přátelé, dospěli jsme ke čtvrté praktické anonci pro chystaný třináctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. V této dojde na zásadní novinku stran toho, jak to bude letos na MGCDF probíhat. Zrušili jsme totiž peníze. Tedy ne úplně a všude, ale jen po dobu festivalu a uvnitř areálu.

Vážení přátelé, organizační anonce číslo tři pro nadcházející třináctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. Tu tentokráte věnujeme všem novinářům, zinařům a zpravodajům, jelikož právě pro ně jsme spustili akreditaci na MGCDF 2022.  

Vážení přátelé, je tady druhá organizační anonce nadcházejícího třináctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice. Dnes se zaměříme na občerstvení, konkrétně na zlatavý mok, jelikož také letos uvařil náš generální partner Primátor pro festival speciální várku American Pale Ale. Znalci samozřejmě budou vědět, pro všechny ostatní nebude od věci si připomenout, o co se jedná. 

Strana 1 z 47